08.04.2013

Šance pro Tebe získala finanční podporu Rady vlády ČR

Šance pro Tebe poprvé získává finanční podporu Rady vlády pro záležitosti romské menšiny. Uspěla se svým projektem Zlepšení životních podmínek Romů Chrudimska. Jeho cílem je zefektivnění a rozšíření nabídky terénních sociálních služeb ve vyloučených romských lokalitách, a to propojením terénního programu pro rodiny se sociálními službami pro děti a mládež. Projekt je realizován v obcích…

Zobrazit
29.03.2013

„Důvěra, vztah a individuální přístup se vyplácí“

Terénní práce pracovníků Šance pro Tebe se zaměřila na mladé ve věku 15+: „Důvěra, vztah a individuální přístup se vyplácí“ Terénní práce pro děti, mladé dospělé a rodiny, které poskytuje organizace Šance pro Tebe v Chrudimi, Prachovicích a Hrochově Týnci, se už v minulém roce daly pořádně do pohybu. Jednotlivé terénní programy mají za sebou několik úspěšných akcí, ale především mnoho a…

Zobrazit
26.03.2013

Jeden svět v Chrudimi rozvířil debaty, je v nich ale potřeba pokračovat!

V minulém týdnu se i Chrudim dočkala dokumentárního festivalu Jeden svět. Přípravy a organizaci zajistila chrudimská Šance pro Tebe spolu s Člověkem v tísni z Prahy. Čtyři festivalové dny naplnilo patnáct dokumentů, které při debatách otevřely mnoho otázek jak v publiku z veřejnosti, tak také v publiku složeném ze studentů a žáků základních škol.

Zobrazit
19.03.2013

Přípravy na Jeden svět v Chrudimi vrcholí

Festival s lidskoprávní tématikou Jeden svět se v Chrudimi kvapem blíží. Festivalové přípravy vrcholí a Šance pro Tebe přináší pozvání na čtvrteční slavnostní zahájení festivalu (čtvrtek 21. března od 18 hodin, Agora, Chrudim).

Zobrazit
13.03.2013

Jeden svět v Chrudimi doprovodí ojedinělá skype konference s Norskem anebo výrobky z Namibie

Chrudimskou část dokumentárního festivalu Jeden svět doprovodí prodejní stánek s výrobky z chráněné dílny Karas Huisen Crafts, kde návštěvníci mohou zakoupit produkty z Namibie. "Koupí výrobku z chráněné dílny můžete podpořit ženy, které jsou postižené virem HIV a žijí v oblasti Namíbie, kde je až 50% nezaměstnanost. Chráněnou dílnu založil už v roce 2004 Člověk v tísni a po pár letech ji…

Zobrazit
12.03.2013

Benefice pro Jeden svět přinesla sedm tisíc korun a přes stovku návštěvníků

První březnový víkend se uskutečnila Benefice pro Jeden svět, která do Agory přilákala přes stovku zvědavců.

Zobrazit
09.03.2013

Jeden svět pro školy

Šance pro Tebe v rámci festivalu Jeden svět připravuje také promítání pro školy. S projekcemi začínáme v pondělí 18. března a promítat se bude až do středy 27. března. Jeden svět pro školy proběhne v domě Agora (Štěpánkova 92, Chrudim) a filmy poběží ve dvou časech – v 9 hodin a v 11 hodin každý den.

Zobrazit
08.03.2013

Netolerance, rasismus a diskriminace – to jsou témata letošního Jednoho světa!

Už po páté zavítá do chrudimské Agory dokumentární festival Jeden svět 2013 a zeptá se: „Bojíte se snášet?“. Od čtvrtku 21. března do neděle 24. března 2013 bude chrudimská Agora, sídlo občanského sdružení Šance pro Tebe, znovu patřit filmovým nadšencům.

Zobrazit
04.03.2013

Pedagogická a výchovná podpora pomůže rodinám ze sociálně vyloučených lokalit na Chrudimsku

Logo | Ministerstvo práce a sociálních věcí

Cílem nového projektu s názvem Pedagogická a výchovná podpora je podpořit znevýhodněné děti a rodiny ze sociálně vyloučených lokalit na Chrudimsku, které mají ztížený přístup ke vzdělání. Projekt se zaměřuje na zvyšování školní úspěšnosti dětí a rozvíjení rodičovských kompetencí rodičů. Projekt finančně podporuje Ministerstvo práce a sociálních věcí.

20.02.2013

Benefice pro Jeden svět už 2. března

Festival Jeden svět v Chrudimi předznamená benefice, která se ponese v duchu ukrajinské kultury. Je připravena na sobotu 2. března v prostorách domu Agora.

Zobrazit
« Předchozí Další »
1 8 14 19 20 21 22 23 24 25 27

Rychlý kontakt

Šance pro Tebe
Štěpánkova 92, Chrudim 537 01
Tel.: 469 623 501
E-mail: sance@sance.chrudim.cz

                                 
                                                

                               

    

vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2013

Copyright Šance pro Tebe, 2017  

tel: 469 623 501, e-mail: sance@sance.chrudim.cz