18.08.2017

Komunitní úterky v září 2017

Program září 2017

Vážení a milí, s přicházejícím podzimem si vás opět dovolujeme pozvat každé úterý do chrudimské Agory na pravidelné Komunitní úterky.  Na zářijovém programu najdete promítání dokumentárního filmu se stále více diskutovaným tématem – záchranou semen původních odrůd rostlin a tím i vzácných genetických informací. Dokument Ohrožená semínka promítáme v úterý 5. září od 17 hodin.

03.08.2017

Zapojte se do potravinové sbírky "I sebemenší dar může pomoci"

Ilustrační foto | Archiv Šance pro Tebe

Vážení a milí, obracíme se na vás s výzvou "Daruj, nevyhazuj aneb i sebemenší dar může pomoci". Sbíráme trvanlivé potraviny pro naše klienty, kteří se ocitli v tíživé životní situaci. Zapojte se také, děkujeme.

31.07.2017

Šicí dílnu "Ušito s šancí" najdete na Fléru a Facebooku

Šicí dílna na Fleru

O tom, že naše Šicí dílna "Ušito s šancí" můj svůj facebooku, již jistě víte. Nově výrobky ze šicí dílny můžete nakupovat i online na prodejním portálu Fler.cz. Kamený obchůdek pak najdete v Chrudimi ve Fortenské ulici, kde si kromě dárkového textilního zboží můžete objednat na příklad i drobné opravy oděvů.

11.07.2017

Mladí z vyloučených lokalit to nemají snadné. Chybí jim zázemí i klasické vzorce chování.

Foto z koncertu Idy Kelarové, České filharmonie a 120 romských dětí | Foto: Archiv Šance pro Tebe

Jejich dospívání neprobíhá pod značkou „ideál“, spíše naopak. Chybí jim vzorce chování, které by je postrčily v jejich vzdělání dál. Ze svých domovů neznají pravidelný rytmus pracovního týdne. Často svůj rozvoj a život „zabalí“ ještě dřív, než jim skutečně začne. Nic neřeší, protože jim chybí motivace něco dokázat a pohnout se dál. Bohužel, nejčastěji právě takové jsou příběhy mladých…

11.07.2017

Najde se trenér fotbalu?

Hledáme trenéra fotbalu, který bude působit v rámci nízkoprahového klubu pro děti a mládež v Hrochově Týnci a Čankovicích.

Zobrazit
09.07.2017

Hledáme dobrovolníka pro prodej výrobků šicí dílny

Hledáme dobrovolníka pro prodej výrobků šicí dílny. Prodávat budeme v rámci jarmarku v Lázních Bohdaneč v sobotu 22. července 2017. MÁTE ZÁJEM VYZKOUŠET PRÁCI DOBROVOLNÍKA? Kontaktujte naši koordinátorku dobrovolníků: Jarmila Doležalová, mobil 733 720 070, e-mail: jarmila@sance.chrudim.cz. Díky za šíření zprávy!

01.07.2017

Děkujeme všem, kteří podpořili děti na koncertě s Idou Kelarovou a Českou filharmonií

Koncert 30.6. 2017 v Chrudimi | Foto: Archiv Šance pro Tebe

DĚKUJEME! Děkujeme všem za koncert České filharmonie, dětí a Idy Kelarové (odehrál se v pátek 30. června)! Bylo to krásné, energické a velmi inspirativní. Děkujeme také všem, kteří přišli a všem, kteří nám pomohli koncert uskutečnit - výslovně pak Pardubickému kraji, díky jehož podpoře jsme mohli děti pravidelně dopravovat na zkoušky sboru.

14.06.2017

Hledáme dobrovolníky pro jednorázovou akci i dlouhodobý pobyt ve Francii

Milí dobrovolníci a zájemci o dobrovolnictví, přečtěte si naši aktuální nabídku dobrovolnických pozic!

02.06.2017

Komunitní úterky v červnu

Jaké nás čekají komunitní úterky v červnu? Podíváme se na dokument o cestě ven z drogové závislosti; poskládáme si origami, naučíme se vařit pochoutky z romské kuchyně a popovídáme si o rybaření.

Zobrazit

Přijďte nám pomoci: Den dobrovolníků ve Svitavách

Přijďte se pobavit a něco se i dozvědět o dobrovolnictví, jeho možnostech anebo si rovnou dobrovolnickou práci vyzkoušet na jeden den.

« Předchozí Další »