Zveme na další Chrudim Agora Meeting No. 3

Datum publikace: 02.12.2014

Zveme na další Chrudim Agora Meeting No. 3

V úterý 9. prosince 2014 bude chrudimská Agora již potřetí hostovat Chrudim Agora Meeting. Prezentace aktivit a zájmů mladých se tentokrát z ulice přesune opět do bezpečného prostoru klubu Agora. Hlavním cílem akce je přiblížit veřejnosti způsob, jakým tráví mládež svůj volný čas. Pracovníci nízkoprahového klubu Agora a terénního programu Streetwork si pro návštěvníky připravili bohatý program.

V 18 hodin tento komunitní večer odstartuje preventivní odborná přednáška na téma tetování a piercing, na kterou naváže workshop, kde bude možné si tetovací techniky vyzkoušet.

Poté se Agora rozezní hip hopem. Vystoupí kapely Amigo Bastardz a DO & Bondyfan z Pardubic. O atmosféru celého setkání se postarají Dj’s.

Vstup na akci je pro všechny zdarma.

Během večera se nebudou podávat alkoholické nápoje.

Akci organizuje Šance pro Tebe a podporuje ji město Chrudim a Pardubický kraj.