Baskicko očima Martina Chocholy

Datum publikace: 02.02.2016

Martin Chochola přednáší o Baskicku

Jako každé úterý, i dne 26. ledna 2016 se v prostorách našeho nízkoprahového klubu Agora uskutečnil komunitní večer. Tentokrát se jednalo o přednášku Martina Chocholy na téma Baskicko.

Přednáška o Baskicku, která se uskutečnila v lednu, byla nejen velmi poučná, ale také zajímavá. Martin Chochola, který ji vedl, mluvil totiž nejen o faktech tohoto území, ale také o vlastních zkušenostech. Vše dokládal autentickými fotkami z cest, kdy v Baskicku pobýval.

Akce se zúčastnilo celkem 12 lidí, z toho 2 klienti Šance pro Tebe.

Komunitní úterky probíhají každé úterý a jedná se o různé druhy společenských setkání. Například v únoru se můžete těšit na promítání filmu, hudební večer, ale třeba také na lekci jógý. Šance pro Tebe nabízí různorodý druh zábavy, aby si na své přišel opravdu každý.

Přednášky se zúčastnilo 12 lidí